Banesa me qera

2 dhoma /  1 banjo /  85 m² 
400 € Çmimi për muaj

ULTRA +38348748000

Leshohet banesa me qira - 2 dhoma gjumi

Leshohet banesa me qira ne katin e 3-te, me 2 dhoma te gjumit, sallon e kuzhine, banjo, ballkon dhe Garazhe.
Banesa eshte mire e mobiluar dhe preferohet per Qift ose Familje.

https://business.facebook.com/ULTRAimmo/photos/a.145798005593161/1792090287630583/?type=3&theater

Extra, Siguria dhe Komoditeti:

Ndertim i ri Ashensori punon Air condition Shkolla afer E mobiluar


Prishtinë

Keni banesa me qera ?
Regjistro shpalljen falas